top of page

GadgetDay

מדוע כולם מדברים על שעון חכם לילדים?מספק הרגשת ביטחון, תכונות איתור ושליטה - סיפור הצלחה!

ענף השעונים הדיגיטליים נמצא בצמיחה מטאורית, ומידי יום אנו שומעים על יותר ויותר שעונים מסוגים שונים המספקים פתרונות בעולם הרפואה, הספורט, הביטחון ועוד. מפאת התחרות הגדלה בענף אנו צריכים לבדוק מה בדיוק הצורך שלנו בשעון, ומה השעון יכול לספק לנו, וכך נוכל להחליט במוצר הספציפי אותו אנחנו מחפשים.

כיום, חברת סטארטאפ חדשנית ומהפכנית המתמחה בייצור שעונים דיגיטליים לילדים ולמבוגרים, עושה צעדיה אל עבר השוק הישראלי, במטרה לשנות את הדפוסים הקיימים בענף, ולתת פתרון אמין ואיכותי בעולם שעונים חכמים לילדים.

 

חברת MeWatch (מי וואטץ'), במסע משותף עם תאגידים ענקיים בתחום השעונים החכמים לילדים בעולם, עלו על הפתרון האולטימטיבי, והשיקו מוצר בעל תכונות מתקדמות יותר משל החברות המתחרות, ובמחיר המתאים לכל כיס.

MeWatch K9 Pro 2020 ✩✩✩✩✩

MeWatch bag logo-Recovered.png
MeWatch%20new%20logo_edited.png

מה הופך את MeWatch לכל כך פופולרי?

העובדה שהשעון מבוסס מערכת אנדרואיד וטכנולוגיית רשת G4 היא הסוד הגדול. ממש כמו המכשיר הסלולרי הרגיל שלך- באפשרותך לאתר את מיקום השעון לרמת המטר, לשוחח עם הילד\ה מכל מקום שיחות קוליות ושיחות וידאו ללא הפרעות וניתוקים, וכל זאת בשל שימוש בטכנולוגיית LBS מבוססת רשת G4, ובזכות סוללה סופר חזקה.

 

לאתר את מיקום הילד\ה ממש לרמת המטר? בהחלט!

עולם השעונים החכמים - מאחורי הקלעים

 

אנשי המקצוע העומדים מאחורי MeWatch הינם מומחים בתחום- LBS שירותי מיקום בעולם פיתוח מערכות סלולר לשעונים דיגיטליים, שעון GPS לילדים. רק האיחוד בין עולם שירותי המיקום לעולם הסלולרי אפשר את פיתוח שעון חכם זה, אשר ניתן להבחין באיכותו מרגע ענידתו.

 

המעטפת של השעון עשויה משני סוגים:

✩✩✩✩✩ K9 BasicMeWatch

מעטפת פלסטיק עמידה לזעזועים, זכוכית מסך מגע מסוג גורילה מחוסמת.

✩✩✩✩✩ MeWatch K9 Pro/K10 Pro

מעטפת אלומיניום עמידה לזעזועים, זכוכית מסך מגע מסוג גורילה מחוסמת.

** המעטפת של השעון מאפשרת עמידות זעזועים מיוחדת לתנועות ילדים- תכונה נדירה בימינו, והעובדה כי זכוכית המסך הינה מחוסמת- מבטיחה שלא תישבר בשום אופן מתנועות יומיומיות.

 

אם כך, מה יכול השעון טלפון החכם הזה לעשות?

קודם כל ביכולתו לעשות את אותם הפעולות שמאפיינות שעונים וטלפונים חכמים: לענות לשיחות, לענות להודעות, לספור צעדים, ועוד.

 

אבל מה שבאמת הופך את ה MeWatch למיוחד כל כך הוא העובדה שיכול ממש להציל חיים, ובכך להקנות תחושת ביטחון להורים. השקט שלכם שווה הרבה!

stars.jpg
MeWatch%20new%20logo_edited.png

איך השעון מקנה לי ביטחון?

 

שלא כמו בכל מכשיר סלולרי רגיל, השעון נשלט באמצעות אפליקצייה המותקנת בטלפון הסלולרי של ההורה. דרך האפליקציה אתם כהורים יכולים לשלוט על השעון להגדיר מספר תכונות חשובות:

1. איתור מיקום – על בסיס טכנולוגיית LBS מבוססת G4, ניתן לצפות במיקום השעון בכל זמן נתון לרמת המטר! הסבר מפורט בהמשך הכתבה.

2. צילום תמונות מרחוק – ניתן לצלם תמונות מהשעון בשליטה מרחוק, וכך לזהות פרטים בסביבת השעון, כולל את הסובבים אותו.

3. האזנה מרחוק – פונקציה זו ניתנת להפעלה במידה וישנו חשש לביטחונו של הילד. באמצעות לחיצה על איקון ההאזנה בסלולרי של ההורה, האפליקציה מחייגת לשעון, וזה עונה באופן אוטומטי ללא ידיעתו של הילד או הסובבים אותו. במידה ומותקנת אפליקציית הקלטת שיחות בנייד של ההורה, ההאזנה גם תוקלט באופן אוטומטי.

4. הגבלת אנשי קשר ושיחות – ניתן להגביל דרך האפליקציה את כמות אנשי הקשר שיכולים לבצע שיחות לשעון. כך ההורה יכול להיות רגוע, ולדעת שלזרים אין אפשרות או גישה לחייג לשעון.

5. שיחות וידאו – שיחות קוליות רגילות אינן מספיקות בימנו בכדי להבטיח את ביטחונם של ילדנו. שיחות וידאו יכולות להעביר תחושות והבעות פנים שלא ניתן להעביר בשיחה קולית רגילה, ועל כן כאשר אנחנו באמת רוצים לדעת שילדנו אינם בסכנה- נשתמש באופציית שיחת הווידאו.

6. מצב כיתה – ניתן להגדיר שעות וימים ספציפיים בהם השעון מנוטרל לשימוש, וכך לוודא שהילד מרוכז בשיעור ולא משחק בשעון.

טכנולוגיית LBS (Location-based Service) היא טכנולוגיית שירות מבוסס מיקום. שירות מבוסס מיקום הוא למעשה אפליקציה עבור מכשיר סלולרי בעל יכולת IP, המחייבת לדעת היכן ממוקם המכשיר הנייד. כשמדובר בטכנולוגיית G4, אין ספק כי מדובר באיקון מדוייק ביותר, וזאת בהשוואה לטכנולוגיית G2 אשר הולכת ונעלמת מהעולם. כיום אזורים רבים בארץ ובעולם אינם תומכים בטכנולוגיית G2, ועל כן יש לצפות לחוסר קליטה ואיתור מיקום כושל ולא אמין.

טכנולוגית LBS דורשת ארבעה רכיבים בסיסיים: יישום התוכנה של ספק השירות, רשת סלולרית להעברת נתונים ובקשות לשירות, ספק תוכן שיספק למשתמש הקצה מידע ספציפי גאוגרפי, רכיב מיקום (GPS) והנייד של משתמש הקצה או במקרה שלנו- שעון GPS לילדים.

התקן - על פי חוק, שירותים מבוססי מיקום חייבים להיות מבוססי הרשאה. המשמעות היא שמשתמש הקצה צריך להצטרף לשירות על מנת להשתמש בו. ברוב המקרים הדבר נעשה ע"י התקנת יישום LBS ואישור בקשה מהשירות לאפשר איקון של מיקום ההתקן. השעון שלנו מאושר על ידי משרד התקשורת בישראל ובעל תו התקן CE האירופאי.

ce-mark.png

מה עוד יכול השעון החכם הזה לעשות עבורכם?

הרבה יותר ממה שאתם חושבים! אם הופתעתם מכל הפיצ'רים שמנינו עד כה, שימו לב – יש עוד הרבה יותר:

1. על חנות האפליקציות של גוגל שמעתם? כיוון שהשעון עובד על מערכת הפעלה של אנדרואיד - כל האפליקציות המותאמות לשעון זמינות להורדה בחנות! (והשירות עובד גם באייפון!!!) אל חשש, אם אתם לא מעוניינים להוריד אפליקציות פשוט אל תתחברו לשירות. בין האפליקציות הזמינות להורדה בשעון: וואטס-אפ, סקייפ, המפות של גוגל, ספוטיפיי, יו-טיוב ועוד.

2. השעון עמיד נגד מים ברמת IP 67 המאפשרת שטיפת ידיים ומקלחת.

3. סוללה חזקה מאוד המספקת 750-1080 MAH, בהתאם לסוג השעון.

4. מסך מגע HD באיכות מדהימה

5. זיכרון 0.5-1 GB Ram

6. זיכרון 4-8 GB

7. מד צעדים

MeWatch%20new%20logo_edited.png

מה חושבים האנשים על MeWatch?

כל הורה שניסה את השעון הזה היה שבע רצון. למה אתם מחכים?

 

"ממש תודה על הכל! לא מובן מאליו! הכל כולל התמיכה הטכנית שלך והליווי מהרכישה ועד ההפעלה. בבקשה תפרסם את זה. אני ממליץ בחום על המוצר".עמנואל הופמן ✩✩✩✩✩ "

 

"אני מרוצה מהרכישה הזו. מה שנקרא Value For Money בקנה מידה אחר! הוא ברשותי מזה מספר חודשים ואני משתמשת בו כל הזמן. הבת שלי ממש מרוצה ומתגאה בשעון היפה שלה. מטעינה אותו בערך כל 5 ימים והסוללה מחזיקה זמן רב. " מירב אזולאי ✩✩✩✩✩

 

"זו הייתה מתנה לשניים מילדיי. חיפשתי שעון חכם, ויש כל מיני שעונים בחוץ. השעון הזה מאוד אמין ופועל באופן חלק ממש. אפילו הייתי צריכה להשתמש בו כשאמא מבית הספר אספה את ילד בתיאום עם בעלי שלא היה זמין. רק ככה הבנתי היכן הילד נמצא. הוא משתמש בשעון מזה שלושה חודשים ולא מסיר אותו!" אלונה מזרחי ✩✩✩✩✩

מה המחיר של Mewatch?

 

המחיר של MeWatch נע בין 299  - 590 ₪. זול נכון?!
 

ניתן להשיג הנחות יפות במידה ורוכשים ברכישה מרוכזת. שווה לבדוק!

איך יכול להיות שהוא זול כל כך?מכירים את המונחים של עולם השיווקBTLאוATL? בסוף הכל פונקציה של הוצאות שיווק והחזקת נכסים. MeWatch לא מוציאה סכומי עתק על שיווק ולא מחזיקה נכסים ועובדים בקנה מידה גדול כמו התאגידים הגדולים. כיוון שהמוצר אינו מקבל פרסום בטלוויזיה ונמכר רק באתר האינטרנט באמצעות פרסום גנרי ו"מפה לאוזן"- עלויות התפעול שלנו נמוכות משמעותית. באופן כזה ניתן למכור מוצר איכותי במחיר נמוך המתאים לכל כיס!

Mewatch Whatsapp call.png

היכן ניתן לרכוש אותו בישראל?

באמצעות האתר הרשמי שלו בישראל www.MeWatch.co.il

וממש כאן בקישור למטה לאחר הנחה של 30%!!!

bottom of page